Locatelli shifrat e shitjes!

Locatelli nga dita hene do te filloje aventuren e tij te re me skuadren e Sassuolo. Pas vizitave mjekesore do te vije dhe zyrtarizimi ku ne arkat e Milan do derdhen 2 milion euro huazim 10 milion euro detyrim blerjeje dhe 2 milion euro bonus, nje total prej 14 milion euro dhe pa te drejte riblerjeje nga ana e Milan per vitet e ardhshme!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu