Locatelli-Nuk duhet te perserisim gabimet e se shkuares!

Ne prag te sfides kunder Verona Manuel Locatelli ka folur per Milan Channel:
– Eshte nje ndeshje e veshtire, nuk duhet te bejme gabimet e se shkuares dhe duhet te fitojme..
Gattuso? Na karikon gjithmone, luajme sot ne shtepine tone dhe do japim maksimumin me pas te mendojme per finalen kunder Juventus..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu