Locatelli? Me pelqen si stervitet..

Manuel eshte djale i ri, me pelqen si stervitet dhe jo me kot eshte aktivizuar ne ndeshjet e fundit.

Me pelqen serioziteti i tij eshte lojtar teknik dhe stervitet gjithmone maksimum – eshte pergjigjur Gattuso rreth pyetjes per mosaktivizimin e shpeshte te mesfushorit kuqezi!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu