Locatelli luan te ardhmen kunder Verones dhe Juventus!

Problemi fizik i Lucas Biglia i jep nje mundesi te mire Manuel Locatelli per tu shprehur me mire ne fushe nga fillimi.
Te shtunen Manuel do ta nise nga fillimi serish kunder Verona dhe duhet ta beje ate pa frike dhe me siguri te plote pasi dhe mbeshtetja e Gattuso nuk mungon.
Pas nje jave Milan luan finalen e Kupes ndaj Juventus dhe kuqezinjte luajne gjithcka, luajne kualifikimin dhe shpetimin e nje sezoni qe po mbyllet jashte objektiva qe ishin percaktuar ne fillim.
Locatelli me shume mundesi do ta nise serish nga fillimi nje vitrine per lojtarin i cili ka mundesine ti tregoje Gattuso qe e meriton te qendroje dhe sezonin tjeter me kuqezinjte pasi Torino dhe Fiorentina jane te interesuar per mesfushorin..dhe gjithcka mund te ndodhe!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu