Locatelli drejt Sassuolos!

Manuel Locatelli nga dita e hene do te jete lojtar i Sassuolos. Lajmin e ben te ditur Di Marzio i cili ka publikuar lajmin qe Locatelli te henen do te kryej vizitat mjekesore dhe me pas do te firmosi kontraten me Sassuolon. Lojtari nuk eshte nisur per ne Madrid edhe pse ishte i grumbulluar.Formula transferimit do te jete shitje definitive me te drejte riblerje ne te ardhmen nga Milani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu