Liverpool ne sulm per Donnarumma!

Pas gabimeve te Karius ne finale Liverpool eshte ne kerkim te nje portieri, oret e fundit ka dale ne skene dhe emri i Allison portier i Romes pervec te atij te Donnarumma ku sipas mediave italiane ka patur dhe nje takim midis Raiola dhe drejtuesve te Liverpool.

Klubi anglez nuk kerkon te shpenzoje me shume se 35 milion euro ndersa Milan nuk zbret poshte cmimit prej 70 milion euro per kartonin e 19 vjecarit italian, ne javet ne vazhdim mbetet per tu pare nese Liverpool do te rrise oferten apo do te synoje nje tjeter portier!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu