Live Milan Primavera shkatarron Romen 5-2

Nje super Milan sot ndaj Primavera te Romes, pas avantazhit te Romes ne 0-1 Milan zgjohet dhe kthen gjithcka ne 4-1 goli Romes e ben me te bute humbjen por goli ne minuten e 93 nga Larsen asist i Dias fundos verdhekuqt te cilet tani jane plus 4 pike nga Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu