Live Gattuso: Pak gola? Nuk jam i shqetesuar..

– Belloti eshte nje sulmues i kompletuar, pas Sheves te ai shikoja sulmuesin e duhur, kaloi nje periudhe te veshtire por tani eshte serish ne forme.

Torino eshte nje skuader me kualitet, treshja sulmit eshte e rrezikshme mund te vendosin ne veshtiresi kedo.

Pak gola te shenuar? Nuk jam i shqetesuar skuadra krijon raste per gol, jemi ndryshe tani qarkullojm topin me mire dhe mbrohemi me mire..

Sot do te shikojm kush eshte ne forme pasi luajtem vetem dy dite me pare, nuk dua te shikoj hapa pas pasi rrezikojm te bejm nje figure te keqe..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu