LISTA ZYRTARE: 6 mungesa ndaj Fiorentina-s!

90 minuta për të harruar eliminimin fatkeq të enjten kundër Manchester United dhe për të ndjekur një sukses të rëndësishëm për të vazhduar udhëtimin në kampionat: kjo është lista e ekipit kuqezi të publikuar nga Stefano Pioli për Fiorentina-Milan, java e 28-të e Serie A e planifikuar për të dielën 21 mars, në orën 18:00 në stadiumin Artemio Franchi.

Më poshtë është lista e plotë e lojtarëve në dispozicion:

Portierë
A. Donnarumma, G. Donnarumma, Tătărușanu.

Mbrojtës
Dalot, Gabbia, Hernández, Kalulu, Kjær, Stanga, Tomori.

Mesfushorë

Bennacer, Çalhanoğlu, Castillejo, Díaz, Hauge, Kessie, Krunić, Meïte, Saelemaekers, Tonali.

Sulmues

Ibrahimović, Tonin.

MUNGESA: Rebic, Calabria, Leao, Mandzukic, Maldini, Romagnoli.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu