LISTA UEFA: 3 emrat që mund të përjashtohen nga Champions! Përfiton Kalulu….

Milani do të duhet të dorëzojë listën e UEFA -s – e cila përfshin lojtarët që do të marrin pjesë në fazën e grupeve të Champios – deri në mesnatën e sotme.

Siç raportohet nga Tuttosport, bazuar në atë që filtron, duket se ka vetëm një vend të disponueshëm në mesin e lojtarëve të pa formuar dhe se ky vend i caktuar mund të destinohet për Kalulu, duke përjashtuar kështu Conti, Castillejo dhe Pellegri.

Pjesa tjetër do të konfirmohet e gjitha, edhe Giroud, që pavarësisht se rezulton me Covid-19, maksimumi mund të qëndrojë jashtë 10-15 ditë ndaj do të ishte në dispozicion gjithësesi për ndeshjet e tjera të grupit Champions përjashtu të parën nëse nuk kalon virusin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu