Lind “MIL”, revista e re e Milanit: linku për ta lexuar falas!

Pavarësisht se si përfundon, ky do të jetë një sezon për t’u mbajtur mend për Milanin dhe tifozët e tij.

Pas shtatë vitesh të gjata (dhe të trazuara), kuqezinjtë në fakt janë kthyer për të luajtur në shtëpinë e tyre, Ligën e Kampionëve.

Për të festuar ngjarjen, u krijua dhe u lançua revista e re e Milanit: “MIL”.

Botimi i pare është një numër koleksioni: 118 faqe me një ndikim të lartë grafik me fletët e të dhënave teknike të lojtarëve nën urdhrat e Piolit, kalendarët, njohuri mbi tregun e transferimeve dhe taktikat, intervista ekskluzive (përfshirë ato me Abbiati, Costacurta, Altafini dhe Fabio Capello), Milan Femminile dhe sektori i të rinjve, listat e dëgjimit të muzikës, lojërat video dhe shumë më tepër.

Projekti u ideua dhe u zbatua nga gazetari Enrico Fonte (ish -autor i librit bamirës “Fytyra tjetër e Milanos”), në bashkëpunim me kolegun e tij Domenico Abbondandolo.

Linku për ta shfletuar falas!

https://online.fliphtml5.com/fjdbt/dyww/#p=16

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu