Lind Boterori per Klube, ne liste dhe Milan!

Ne vitin 2021 do te nise zyrtarisht Boterori per Klube ku do te marrin pjese 24 skuadra qe do te ndahen ne 8 grupe, fituesit e cdo grupi do te kualifikohen dhe me pas fillon eliminimi ne ndeshje direkte.

Ne fillim do te marrin pjese klubet me me shume tituj ku merr pjese dhe Milan. Kompeticioni do te kete fitime te medha per klube ku vetem pjesmarrja do te jete 60 milion euro dhe ku fituesi do te perfitoje rreth 120-130 milion euro!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu