Levizjet e para te Moncada, e kryer per Abanda!

Ish Scout i Monaco Geoffrey Moncada i cili ka zbuluar shume talente te klubi Principates tashme te kuqezinjte qe me afrimin e Gazidis ka filluar levizjet e para ne merkato.

Sipas Il Giornale sot Leroy Abanda mbrojtesi i majte i Monaco i cili i perfundon kontrata ne qershor eshte goditja e pare e zbuluesit te talenteve te Milan. Por jo vetem Moncada ka hedhur tashme syte dhe te hollandezi i PSV Steven Bergwin ditelindja 1997 talenti i cili mund te vij ne Milano ne forme huazimi dhe me te drejte blerjeje nga klubi kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu