L’Equipe: Prishen mardheniet midis Monacos dhe Falcaos!

Sipas gazetes franceze L’Equipe mardheniet midis Radamel Falcaos dhe Monacos jane prishur,lojtari nuk ben me pjese ne planet e tranjerit te Monacos.Tranjeri i Monacos ka dhene OK qe ai te largohet kete merkato. Lojtari do te deshironte nje transferim tek Milani.Per momentin lojtari eshte duke u stervitur ne Milanello me ekipin e Kolumbise dhe thuhet qe Mirabelli ka patur kontakte me te. Problem ngelet rroga e lojtarit i cili perfiton 10 milione euro ne sezon te Monaco nje shume e paperballueshme per Milanin,por Falcao i pelqen ideja per nje transferim ne Serie A dhe mund te uli pretendimet per rrogen e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu