L’Equipe: Plani i Milanit për Faivre

Milani vazhdon të ketë qëllime serioze për të sjellë në San Siro Romain Faivre. Drejtuesit kuqezi, të cilët tashmë kanë paraqitur një ofertë te Brest, në fakt do të fillojë përsëri kontaktet këtë fundjavë.

Prandaj, deri të hënën duhet të ketë lajme të mëtejshme në lidhje me këtë negociatë midis dy klubeve (rreth pesë milionë euro po vallëzojnë mes ofertës dhe kërkesës).

Kjo është raportuar nga edicioni online i gazetës franceze L’Equipe.

Por, kujdes, sepse me shitjen e mundshme të Castillejo te Getafe (huazim me detyrim blerje) mund të rihapet një pistë që dukej e mbyllur dhe çon te Corona i Portos ose Messias i Crotones, për sulmuesin e djathtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu