L’Equipe: Ibrahimovic bëhet aktor! Roli i tij i ri te filmi më i pëlqyer

Zlatan Ibrahimovic është gjithmonë protagonist si brenda ashtu edhe jashtë fushe…

Gjatë festivalit të famshëm të Sanremos u bë lideri kryesor i ekranit dhe madje ai që tërhoqi më shumë audiencë.

I rikthyer në kombëtare pas 5 vitesh dhe pasi është pranë rinovimit me Milanin edhe për një tjetër sezon, gati 40 vjeç, tani Zlatan është gati të bëjë diçka tjetër: pra aktorin!

Siç shkruan prestigjozja “L’Equipe”, në fakt, sulmuesi i Milanit do të bëjë pjesë në kastin e aktorëve të filmit të ri të Asterix dhe Obelix (Asterix dhe Obelix: perandoria në mes) që duhet të dalë në vitin 2022.

Ashtu si ka lajmëruar vetë Ibra, roli i tij në këtë film do të jetë “Antivirus”.

Zlatan e ka kaluar virusin kohë më parë dhe madje bëri edhe një fushatë parandaluese dhe për të marrë masa në qytetin e Milanos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu