Leonardo udheton drejt Valencia per Castillejo!

Sipas Sky Sport Leonardo ka udhetuar drejt qytetit te Valencias per te mbyllur transferimin e lojtarit spanjoll Castillejo ku do te flase nga afer vete me drejtues te Villareal per transferimet e Bacca ne Spanje dhe Castillejo ne Milano me klubin kuqezi, transferim i cili do ti kushtoje klubit te Milanit 18 milion euro plus kartonin e Bacca!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu