Leonardo syte nga Paqueta!

Sot Leonardo kishte nje takim me agjentin e Lucas Paqueta, Eduardo Uram, para disa oresh per nje kalim te tij tek Milan qe ne merkaton e janarit. Lojtari vleresohet rreth 40 milion euro dhe do ishte nje alternative e mire per skuadren e Rino Gattuso.

Per sulmuesin anesor brazilian ka shume skuadra te interesuara si Barca PSG Man Utd etj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu