Leonardo shenjestron ne Brazil!

Sipas mediave italiane Leonardo nuk heq dore nga talenti brazilian ditelindja 1997 Lucas Paqueta. Per te arritur objektivin nuk eshte aspak e lehte pasi PSG dhe skuadrat big te spanjes jane ne gare per sulmuesin, por Leonardo do te mundohet te perdorë miqesite e tij ne Brazil pasi dhe Leo ka luajtur per Flamengon per ta bere sa me te lehte transferimin – shkruan Corriere dello Sport sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu