Leonardo perplaset me Fabri ne korridoret e stadiumit, Gattuso me zv trajneri e Juventus!

Ajo qe nuk u pa nga nga kamerat pas ndeshjes kunder Juventus ishte dhe me e ashper ndaj arbitrit Fabri nga drejtues te Milanit por jo vetem.

Pas ndeshjes Leonardo ka zbritur ne korridoret e stadiumit per tu perballur me arbitrin e gares Fabri qe me vendimet e tij te gabuara vendosi fatin e ndeshjes. Drejtuesi kuqezi eshte perballur ashper me arbitrin dhe duke e quajtur te paafte ate ne intervistat per mediat italiane.

Por nuk mbyllet me kaq, sipas CorSport nje perplasje ka patur dhe trajneri i dyte i Juventus Landucci me Cutrone ne perfundim te ndeshjes dhe ne ate moment eshte afruar dhe Gattuso i cili i ka ndare por duke i thene zv trajnerit bardhezi fjalet: Futbolli eshte si vete jeta, vjen dita dhe rrutullohen gjerat..

Shume tension te cilat erdhen si pasoje e vendimeve te gabuara te arbitri Fabri i cili ndeshkoi kuqezinjte ne luften e tyre per nje vend ne Champions – shkruan Corriere dello Sport sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu