Leonardo per Piatek!

Zgjedhja e tij nuk ishte shume e veshtire,ka shenuar 13 gola ne 19 ndeshje,e ka treguar kualitetin e tij. Nuk ishte nje operacion i parashikuar per tani ne janar si dhe per nivelin ekonomik, por kishim mundesine te benim nje investim dhe zgjedhja e Piatek nuk ishte e veshtire. Ai tashme e njeh shume mire kampionatin tone..

Te Milan kishim nevoje qe deshirojne te punojne per projektin tone, qe kane deshire..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu