Leonardo pas Maldinit Kaka?

Foto Marco Rosi/LaPresse 23 03 2014 Roma ( Italia ) Sport Campionato di calcio Serie A TIM 2013/2014 SS Lazio Vs AC Milan allo Stadio Olimpico di Roma. Nella foto : Ricardo Kaka esulta dopo il gol Foto Marco Rosi/ LaPresse 23 03 2014 Rome ( Italy ) Sport Football Italian Championship Season 2012/2013 SS Lazio Vs AC Milan at the Olimpic Stadium in Rome. In the picture Milan's player Ricardo Kaka celebrating a goal

“Kaka deshiron te bashkohet me ne ne staf, kerkon te mesoje dhe besoj se ne shtator do te jete ne Milano. Nuk eshte akoma asgje zyrtare braziliani nuk deshiron as pagese por vetem te rikthehet te Milan por te shohim cfare mund te bejme”

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu