Leonardo: Nuk perjashtohet dhe nje afrim tjeter!

Leonardo per merkaton: “Ne kemi bere shume deri tani, ndoshta jemi ne ata qe kemi bere me se shumti. Jane bere 2 blerje te rendesishme jo vetem per te tashmen por edhe per te ardhmen. Tani do te shqyrtojme nese do te bejme blerje tjeter por me Piatek dhe Paquetà ekipi eshte i kompletuar.
Ibra dhe Fabregas? Tentativat per Ibren dhe Fabregas nuk jane bllokuar nga linja qe kemi ne per merkaton por nga situatat qe u krijuan. Te gjitha zgjedhjet tona jane te perbashkta gjithashtu dhe nga Gattuso.

Leonardo per Higuain: “Ai tashme e ka bere zgjedhjen e tij nuk kemi per cfare flasim me per te,tashme mund te flasim per Piatek”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu