Leonardo mesazh Gattuso!

“Nuk mund te presim shume, duhet te japim nje sinjal ne ndeshjet e ardhshme”

Ky eshte mesazhi Leonardos ndaj Gattuso duke i bere te qarte se 3 ndeshjet e ardhshme ndaj Empoli, Sassuolo dhe Chievo kerkon piket maksimale, nuk eshte nje ultimatum por nje mesazh i qarte se skuadra duhet te ndryshoje!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu