Leonardo drejt doreheqjes, Maldini ne dyshim!

Sipas Sportmediaset eshte ceshtje oresh largimi i Leonardo nga kuqezinjte i cili mund te kthehet serish te PSG si Drejtor Teknik. Eshte per tu pare gjithashtu dhe roli i Paolo Maldini i cili nese do te vazhdoje ende pas largimit te brazilianit apo jo duke pare qe ishte vete Leonardo ai qe afroi Paolo Maldinin te rikthehej ne shtepine e tij.

Nderkohe Gattuso do te kete nje takim me drejtuesit e Milan per nje perballje te drejteperdrejte si dhe nje analize te gjate te sezonit sapo mbyllur. Qendrimi i tij ne stolin e Milan do te vendoset vetem pasi te emerohet Drejtori i ri Teknik i cili po sipas mediave mund te jete Luis Campos. Jardim trajneri portugez mund te jete trajneri i cili mund ti zere vendin trajnerit italian duke pare miqesine e ngushte me Luis Campos ku kane punuar sebashku te Monaco ne France.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu