Leipzig oferte per Calhanoglu!

Vjen nga Bundesliga oferta per Calhanoglu, klubi gjerman ka ofruar 15 milion euro per kartonin e lojtarit turk por per drejtuesit kuqezinj oferta eshte e ulet, klubi Milanit do te marre parasysh oferta mbi 20 milion euro. Pervec Leipzig nga kampionati gjerman eshte e interesuar dhe Schalke por akoma nuk ka bere nje oferte konkrete!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu