Legjenda e Liverpool: “Nuk do kemi probleme me Milanin, as nuk më tremb fare. Madje…”

Steve McManaman, legjenda e Liverpoolit dhe futbollit anglez, foli për ndeshjen që pret skuadrën e Jurgen Klopp sonte, duke luajtur kundër Milanit në ditën e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve:

“Unë nuk mendoj se Liverpool duhet të ketë shumë probleme.

Milani përfundoi i dyti në një ligë të varfër si ajo italiane, nuk më tremb. Do të isha shumë i befasuar nëse Liverpool nuk do ta kalonte grupin…”.

Skuadra e Jurgen Kloppp sonte ka mungesat e Firmino dhe Elliott por gjithesesi do te hedhe me te miret ne fushe teksa eshte hera e pare qe dy ekipet perballen ne Anfield Road ne historine e tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu