Legjenda e Interit i përulet Milanit… “E kam thënë dhe e rithem!”

Giuseppe Bergomi, i cili foli për Sky Sport, komentoi për momentin e Milanit pas fitores ndaj Napolit. Legjenda e Interit, ndër të vetmit që në fillim sezoni e jepte ekipin kuqezi si surprizën e bukur të Serie A, ka vazhduar me elozhet.

“Unë e kisha vendosur atë në katër të parët në fillim, para derbit kisha ndjesinë që mund të bënte mirë.

Maldini e di që ai ka ndërtuar një ekip super dhe lojtarë që vrapojnë në të gjithë fushën, mbrapa e ke të vështirë t’u shënosh gola!

Edhe pse them se sot ata mund të kishin bërë më mirë në menaxhimin e topit.

Kjo ndeshje i jep ndërgjegjësim kësaj skuadre”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu