Leggo: Largohet Bonaventura,rikthehet Deulofeu?

Ne rast largimi te Bonaventures i cili kerkohet nga Juventus,tek Milani mund te rikthehet perseri Deulofeu i cili kte vit eshte ne huazim tek Watford por kartonin e tij e ka Barcelona. Lojtari ne ditet e kaluara ka deklaruar qe ne vere i ka kerkuar Barcelones te shitet dhe mos te jepet me ne huazim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu