Laxalt Gattuso ishte vendimtar ne zgjedhjen time!

Sot eshte prezantuar per here ta pare Laxalt mbrojtesi i majte i ardhur nga Genoa:

Jam shume i lumtur qe kam ardhur ne nje klub te madh si Milan..

Gattuso? Ishte vendimtar per ardhjen time ketu, Zenit ishte shume i interesuar por kur mberriti telefonata e Milan bllokova gjithcka..

Roli im? Jam ne dispozicion te misterit luaj ku te jete nevoja..

Leonardo? Te marresh nje telefonate nga Paolo dhe Leonardo eshte dicka fantastike, te jesh pjese e ketij grupi eshte dicka e vecante..

Milan? Per mua ka qene nje jave e bukur, sepse te vish ne nje nga klubet me te medha ne bote eshte nje enderr, ishte nje jave speciale dhe jam shume i lumtur per kete..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu