LAJMI I FUNDIT: Brahim Diaz futet për testet mjekësore! (VIDEO)

Milanit, ka mbërritur në klinikën “La Madonnina” të Milanos për të kryer testet mjekësore pasi tamponi doli negativ mëngjesin e sotëm!

Do të veshë fanelën me nr.21 si te Real Madrid dhe vetëm nesër në mëngjes do të mund të hedhë firmën mbi kontratë, sipas asaj që lajmëron “Milan News”.

Kontrata do të jetë për 1 vit, pra deri në qershor të vitit 2021, teksa gjatë sezonit do të ketë diskutime mes Milan dhe Real për shtyrje të huazimit, blerje apo kthim mbrapsht të djaloshit!

Video e xhiruar nga Milannews.it:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu