LAJMI I FUNDIT: Aurier-Milan, vjen vendimi i klubeve!

Sipas asaj që raporton Sky Sports, bisedimet midis Milanit dhe Tottenhamit për Serge Aurier janë bllokuar pasi nuk ka marrëveshje midis dy klubeve për vlerësimin e lojtarit nga Bregu i Fildishtë.

Nuk përjashtohet mundësia që kuqezinjtë mund të kthehen më vonë në gjurmët e mbrojtësit të djathtë, i cili në ndërkohë vazhdon të jetë në fokusin e Bayer Leverkusen.

Vlerësimi që londinezët i dhanë ishte 25 mln euro bashke me bonuse, ndërsa oferta e Milanit u ndal te 15 mln euro! Ka ende shumë distancë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu