Lajmi fundit: Patrick Cutrone titullar sonte ndaj Juventusit!

Patrick Cutrone do te jete titullar sonte ndaj Juventusit ndeshje e vlefshme per finalen e SuperKupes se Italise. Gonzalo Higuain do ta nis ndeshjen nga pankina per arsye sepse oret e fundit ka qene me grip dhe nuk ndihet ne forme te mire per ta nisur ndeshjen si titullar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu