Lajme te mira vijne nga Milanello!

Sot skuadra eshte stervitur ne seancen e rradhes ne prag te sfides kunder Juventus ne finalen e Kupes ne Rome.

Suso eshte stervitur me grupin pas goditjes se marre ne ndeshjen kunder Verona, por lajmi kryesor eshte rikthimi Lucas Biglia te stervitet me grupin dhe me gjithe gjasat do te jete i gatshem per sfiden kunder Juventus!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu