La Repubblica: Presidenti kerkon nje sulmues te madh!

Sipas gazetes italiane La Repubblica drejtuesit kuqezinj do kerkojne te marrin nje sulmues te madh. Nuk kane dale akoma emrat por nje nga lojtaret qe u ndoq dhe sezonin e shkuar eshte Andrea Belloti sulmuesi Torinos i cili e ka shprehur deshiren e tij per nje kalim ne Milano!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu