La Gazzetta dello Sport: “Me Bakayoko dhe Adli e ardhmja është shkruar tashmë”

“Me Bakayoko dhe Adli e ardhmja tashmë është shkruar”, titullon La Gazzetta dello Sport duke folur për mesfushën e Milanit.

“Ish-lojtari iChelsea, i huazuar për dy vjet, është gati për përdorim. Pastaj do të jetë radha e talentit që u la një sezon te Bordeaux.”

Ndërsa konfrontimi me Kessie për rinovimin vazhdon, drejtuesit nuk mbetën të papunë dhe filluan të marrin masa paraprake në rast të lamtumirës së tij: goditja e dyfishtë Bakayoko-Adli gjithashtu duhet të lexohet në këtë çelës.

Dhe kësaj i shtohen edhe paraqitjet në rritje te Tonalit, duke plotesuar gjithcka me Bennacer.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu