Kush eshte Frederic Massara Drejtori Sportiv i kerkuar nga Maldini!

Per pak dite do te mesojme dhe organigramen e Milanit per sezonin e ardhshem. Deri me sot dijm se Maldini do te jete Drejtori Teknik ndersa Giampaolo trajneri ardhshem. Zvonimir Boban Club Manager ndersa mungon Drejtori Sportiv.

Sipas Di Marzio do te jete Frederic Massara i cili do te zere vendin e te larguarit Leonardo. Ish Drejtori Sportiv i Romes eshte i njohur per afrimet e shume lojtareve, karriere te cilen e ka nisur te Palermo me lojtare si Abel Hernandez, Joseph Ilicic apo dhe Javier Pastore. Duke vazhduar me pas te Roma me afrimet e talenteve si Pjanic, Strotman, Naingolan, Lamela, Marquinhos, Benatia apo dhe Manolas.

Gjate punes se tij te mire te Roma ka patur dhe afrime zhgenjyese si, Stekelenburg, Nico Lopez, Dodò, Jedvaj, Cole e Ucan. Por gjithmone sipas Di Marzio eshte nje njeri i palodhur ne kerkim te perfeksionit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu