“Kur eliminon Milanin, rritet shija drejt trofeut” Solskjaer kthen kokën mbrapa

Duke folur gjatë konferencës për shtyp në prag të ndeshjes së Europa League kundër Granada, menaxheri i Manchester United Ole Gunnar Solskjaer bëri deklaratat e tij duke u ndalure dhe te suksesi ndaj Milanit.

“Ne nuk e marrim këtë lojë të mirëqenë. Kur mundni Real Sociedad dhe Milan atëherë nisi të keni një shije tjetër dhe të fitoni uri për trofeun.

Duke fituar, keni kapërcyer pengesa të mëdha dhe kundërshtarë të nivelit”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu