Kthimi i Thiago Silves tek Milani? Plani i Psg…

Thiago Silva duket se nuk do te jete prane nje rikthimi tek Milani. Sic raporton “Le 10 Sport”, Psg ka ndryshuar mendje  per brazilianin. Leonardo do t’i propozoje rinovimin e kontrates lojtarit, duke ndryshuar keshtu mendjen e tij, dhe ne kete menyre, shanset qe negociatat te jene te sukseshme jane te shumta.

Keshtu qe sipas gjasave nuk do te kete nje rikthim ne Milano per brazilianin, i gatshem per t’u pergatitur me fanellen e PSG per Kupen tjeter Boterore, te planifikuar ne Katar ne vitin 2022. Nderkohe, francezet duhet te bejne llogarite per nje “Jo” te Koulibaly-t per transferimin tek Psg i cili preferon Premier League dhe per rrjedhoje afrimi i kontakteve me Thiago Silven vjen edhe per shkak te fothjes se negociatave me mbrojtesin e Napolit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu