Kroati Strnic do te jete alternativa e Rodriguez!

Lajmi ishte perhapur jave me pare per arritjen e nje akordi me Strinic mbrojtesin e majte te Sampdoria por tashme eshte konfirmuar dhe nga vete lojtari ne grumbullimin e tij ne Kombetaren Kroate.

Strinic do te jete nje alternative e zviceranit Rodriguez i cili ne sezonin e tij te pare nuk ishte ne nivelin e asaj qe tifozet kuqezi prisnin, ai lojtari Wolfsburg ku ne sulm dhe krose ishte fantastik nuk u pa ne San Siro dhe ardhja e kroatit mund te beje mire lojtarit zviceran per shkak te konkurences ne skuader!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu