Koulibaly: Milan i forte, por do bejme me te miren!

Mg Milano 15/04/2018 - campionato di calcio serie A / Milan-Napoli / foto Matteo Gribaudi/Image Sport nella foto: Franck Kessie-Kalidou Koulibaly

Nje nga mbrojtesit me te forte ne Seria A Koulibaly ka folur per ndeshjen e fundjaves kunder Milan:

– Do te jete nje sfide e forte, Milan eshte nje skuader e mire organizuar por ne do tregojme qe jemi akoma te forte..

Higuain? Nuk do te kete nje pritje te vecante, si te gjithe sulmuesit e tjere ne Seria A do te mundohemi mos ti lejojme hapesira dhe te shenoje.. e dijme qe jane te forte por jemi dhe ne, duam te fitojme – eshte shprehur mbrojtesi napoletan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu