Konferenca per shtyp!

Turnover? Te them te drejten do te bej ate qe bente Ancelotti pas 3/4 ndeshjesh lojtaret do te kene nje ndeshje pushim, sezonin e kaluar e vuajtem kete gje pasi lojtaret ishin te lodhur..
Caldara? Beri nje paraqitje te mire ne Europa League por duhet te jemi te duruar me të..
Higuain eshte nje kampion, na mungonte nje sulmues i tille..

Cutrone eshte rekuperuar por duhet koha e duhur te shohim sot..
Portieret? Vazhdojme ne kete menyre me Donnarumma ne Seria A dhe Reina Europa League.. U shpreh Gennaro Gattuso sot ne konferencen per shtyp!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu