Konferenca per shtyp Gattuso: Higuain nuk me ka thene ende se dua te iki!

Higuain? Une bazohem me ate qe shikoj vete, ate qe ben ne stervitje, e shikoj te impenjohet ne stervitje por te shohim neser nese do te luaje apo jo, uroj qe kjo çeshtje te mbyllet sa me shpejt.. sepse ose eshte nje aktor i mire ose eshte ajo qe them une.. Pas ndeshjes me Juventus dicka ndodhi por nuk di çte them une pergatis lojtaret dhe ndeshjen.. personalisht nuk me ka thene ende nese do te largohet, po pres..

Juventus? Eshte padrone ne Itali prej 8 vitesh, na bejne mire keto ndeshje, duhet te luajme te lirshem nga mendimet jo gjithmone skuadra me e mire fiton.. djemte i shikoj ne forme te mire..

Paqueta? Eshte mire fizikisht, ne kupe tregoi gjera pozitive te shohim neser nese do ta nise nga fillimi ndeshjen apo jo..

Ndeshja? Uroj te shikoj nje skuader te etur per fitore nje skuader qe nuk dorezohet per 95 minuta, jemi permirsuar ndjeshem dhe nuk dua te shikoj ndeshje si ajo me Olimpiacos..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu