Konferenca per shtyp: Gattuso neser finalja fundit!

– Neser na pret nje ndeshje e veshtire, duke njohur Piolin dhe klubin e Fiorentines di qe do te japin gjithcka neser kunder nesh. Lojtaret ndoshta nuk po me durojne dot me por jemi te perqendruar ne maksimum.

Donnarumma? Pashe imazhet dhe Gigio nuk eshte se i ka hedhur bluzen tifozave, megjithate ne nivelin teknik dhe ai ka gabuar por duke pare ate qe ka vuajtur gjate gjithe vitit eshte normale..

Suso? Kam folur me te dhe nuk kerkon te largohet nga ketu, asnje lojtar nuk ka trokitur dhe te me kerkoje largimin, Suso eshte mire ketu..

Cfare ndryshon vendi 6? Ndryshon pergatitjen tone verore, e nisim me vone, marrim pjese ne turneun  ne Amerike dhe programojme cdo gje perpara, ndryshe eshte vendi 7 ku duhet te bejme cdo gje ne shpejtesi ja pse jam i shqetesuar per ndeshjen neser..

Merkato? Me shume se 3-4 lojtare nuk vijne kete sezon, 90-95% te lojtareve do te qendrojne dhe do vijne lojtare me eksperience te kene luajtur ndeshje te medha sepse eshte ajo qe na mungon, te rinjve qe kemi duhet ti vendosim keta lloj lojtaresh megjithate te shohim se cfare do ndodhe pas denimit nga UEFA..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu