Konferenca per shtyp e Lucas Paqueta!

  • Jam shume i lumtur per kete aventure te re, dua te falenderoj te gjithe per besimin ndaj meje dhe dua ti shperblej te gjithe per kete besim..
  • Kaka? Ricky eshte idhulli im kam pare shume ndeshje te tij dhe uroj te ndjek hapat e tij dhe te fitoj po aq sa ai me fanellen kuqezi..
  • Si u binda? Fjala pare qe u binda ishte Milan, eshte nje klub i madh me nje histori te madhe me prezantuan projektin dhe bashke me familjen time vendosem se Milan ishte klubi i duhur per mua..
  • Seria A? Kam pare shume ndeshje te Seria A eshte nje kampionat i forte dhe taktik ne Brazil eshte ndryshe por do te mundohem te ambjentohem sa me shpejt dhe te hyj ne fushe me shume deshire..
  • Numri 39? Eshte numri qe kam nisur karrieren time te Flamengo, eshte nje numer qe me pelqen dhe shpresoj te me sjelle fat..
  • Gattuso? Padyshim qe ka qene nje lojtar i madh, sa here qe luaja playstation e kisha ne skuadren time, me ka pritur mjaft mire dhe me ka lene te qete per te dhene me te miren time..
  • Roli im? Preferoj ne mesfushe por kam luajtur dhe si sulmues i dyte apo ne krah por vendos trajneri per mua ska problem..
  • Golat? Ne fillim duhet te njoh skuadren dhe te pershtatem sa me shpejt me futbollin italian, por jam gati te jap kontributin tim..
  • Skuadra? Jam pritur mire nga te gjithe duke filluar nga Higuain dhe me rradhe, me ndihmojne shume mbi te gjitha me gjuhen, ndjej pergjegjesine qe kam ne keto momente..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu