Konferenca per shtyp!

– I dhuruam 45 minuta Frosinone dhe kjo nuk eshte pak, nuk jemi te qete dhe kalojm ne kaos.

Higuain? Kishte 3/4 topa per gol por nuk u shfrytezuan, eshte e kote te gjejme fajtorin jemi pak te gjithe..

Shkarkimi im? Eshte pjese e lojes, dhe une si te gjithe por ne fillim duhet te kuptojme pse luajme keshtu.. duhet te gjejme qetesine shume lojtare po luajne nen mundesite e tyre..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu