Konferenca per shtyp!

 

E ardhmja ime? Si te gjithe trajneret ne bote varem dhe une nga rezultatet, e di se nese ska rezultate vihem ne dyshim por me Leonardo dhe Maldini kam nje perballje te sinqerte dhe gjerat i themi ne sy gjithmone..
Derbi? Kush thote qe e luajtem per barazim gabon, mund te themi qe nuk luajtem ne menyren qe ne luajme zakonisht ok por jo qe luajtem per barazim. Qe kur jam trajner i Milan kemi humbur 6 ndeshje dhe duket sikur i kam humbur te gjitha..
Donnarumma? Eshte i qete gabojne te gjithe nuk ishte vetem faji tij te goli..
Donnarumma ne pankine? Zgjedhjet i bej une askush tjeter..
Higuain? 30% eshte faji tij 70% faji skuadres qe sulmuesi nuk ishte i rrezikshem ne derbi..
Caldara? Vjen pas demtimit neser do luaje por nuk e di nga fillimi apo jo, ka nevoje per minuta te kapi formen e tij..

Gennaro Gattuso

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu