Konferenca per shtyp!

” Higuain ka nje shqetesim ne kofshe, neser do ta vleresojme. Bonaventura? Nese do te kishte nje mbiemer Brazilian do te kishte me shume vlera. Ai luan, ka teknike, si mesfushor anesor ka karakteristika preçize dhe krijon hapesire. E di si te pozicionohet..

Caldara? Ka nje problem muskular dhe nuk eshte i gatshem qe pas ndeshjes kunder Dudelange..

Empoli? Nuk dua ndeshje te bukur por dua tre piket qe jane te rendesishme per ne..

Suso? Nuk shenon por nese jep dy asist per ndeshje per mua eshte ok..

 

– Rino Gattuso –

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu