Konferenca live Higuain!

“Eshte nje sfide e vecante per mua dhe shume e bukur, vij ne nje skuader me nje histori te madhe. Jam i lumtur te bej pjese ne projektin e rilindjes se Milanit, shpresoj te bej gjera te medha dhe te rikthejm Milanin e madh..

Leonardon e njihja me pare, ishte ai qe me bindi per projektin dhe te luaj per kuqezinjte..
Chelsea? Atje me donte Sarri por te Milan me duan te gjithe.. Eshte shprehur Higuain ne konferencen per shtyp!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu