Konferenca live e Paolo Maldini..!

  • Nuk eshte e vertete qe kam thene gjithmone jo, psh me Barbara Berlusconi kishim rene dakort por me pas nuk u realizua, ndersa me presidencen kineze nuk arritem te gjenim nje rol te pershtatshem per mua..
  • Leonardo? Eshte nje mik nje shok, do punojme bashke per te ardhmen e Milanit..
  • Gattuso? Nuk ka qene asnjehere ne dyshim, sezonin e kaluar beri mire dhe kete sezon do te beje akoma me mire..
  • Tifozet? Tifozet me duan shume, e kam ndjere gjithmone mbeshtetjen e tyre, ajo qe ndodhi atehere me Curva Sud ka mbetur aty..
  • Historia ime me imponon te zgjedh vetem dy skuadra ne jete, ate kuqezi dhe te kombetares italiane, me milanin eshte nje dashuri qe zgjat prej vitesh..
  • Klubi do te jete solid duke respektuar Fair Play Financiar, nuk do te kete blerje te cmendura dhe presidenca ka nje projekt te gjate..
  • Roli im? Do te ndaj me Leonardon te gjithe pjesen sportive te klubit duke filluar nga te rinjte te ekipi pare merkato dhe te stafi drejtues, e njoh shume mire punen time dhe kemi nje presidence mbrapa qe na mbeshtet..
  • Caldara-Romagnoli? Kemi marre nje sulmues te forte si Higuain por me shume jam kurioz per Caldara qe bashke me Romagnoli do te jene e ardhmja e kombetares italiane, me ka habitur Cutrone me ate qe ka bere sezonin e kaluar..
  • Donnarumma? Do ta ndihmojme te rritet akoma me shume, ka kaluar dy vite me presione qe me moshen qe ka i ka kaluar shume mire..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu